Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nominácie v kategórii "Osobnosť TV publicistiky": Pošli 4 mená nominovaních osobnosti na e-mail catfun@azet.sk
v tvare:(názov nominácie) - (4 mená)

Babincová Natália
Svet plus (STV)
Baranovič Martin
Firmy, Peňaženka (TA 3)
Bielik Peter
Téma dňa (TA 3)
Bohuš Petr
Portrét
Bubán Miloš
Doma s Markízou
Dale Lenka
Paľba (Markíza)
Dírer Richard
V politike (TA 3)
Doval Igor
Črepiny (JOJ)
Dubnička Ján
Doma s Markízou (Markíza)
Dvorský Štefan
Teleráno (Markíza)
Ekkert Rasťo
Črepiny okolo sveta (JOJ)
Fejer Pavol
Paľba (Markíza)
Gajdošík Andrej
Lampáreň (Markíza)
Gallová Hana
Črepiny PLUS (JOJ)
Gmitter Pavol
Smotánka (Markíza)
Herman Patrik
Lampáreň (Markíza)
Horváthová Kveta
Doma s Markízou (Markíza)
Hospodárová Jana
Doma s Markízou (Markíza), Teleráno (Markíza)
Hríb Štefan
Pod lampou (STV)
Chabroňová Andrea
Extra (STV)
Illavský Juraj
Čierny Peter (TA 3)
Janků Peter
Čierny Peter (TA 3)
Judínyová Erika
Smotánka (Markíza)
Juraško Roman
Teleráno (Markíza) Zo zákulisia Markízy (Markíza)
Karolyi Dušan
Paľba (Markíza)
Korda Eugen
Reportéri (STV)
Kováč Pavol
Čierny Peter (TA 3)
Krajcer Daniel
SITO (Markíza) De Facto (JOJ)
Kubániová Martina
Čierny Peter (TA 3)
Kušnírová Silvia
V politike (TA 3) Politika.sk (JOJ)
Lazový Ľubomír
Paľba (Markíza)
Lemesányiová Anna
Lampáreň (Markíza)
Levický Archleb Daniel
Črepiny (JOJ)
Mareš Gregor
Teleráno (Markíza)
Meščanová Katarína
Reportéri (STV)
Mravec Juraj
Reportéri (STV)
Müllerová Soňa
Soňa talkshow (JOJ)
Ondrejková Bibiana
Família (STV)
Oravcová Beata
De Facto (JOJ) Politika.sk (JOJ) V politike (TA 3)
Oravová Ľuba
O 5 minút 12 (STV) Téma dňa (TA 3)
Pasiar Ján
Paľba (Markíza)
Paulínyová Andrea
Lampáreň (Markíza)
Poláková Adriana
Teleráno (Markíza)
Puškárová Zlatica
Na telo (Markíza)
Rebrová Soňa
Reportéri (STV)
Reiner Andrej
Zdravie (TA 3)
Richter Dárius
Showbiz (TA 3)
Straka Ľubomír
Manažment, Reality, Svet technológií (TA 3)
Šipošová Zuzana
Lampáreň (Markíza)
Šoóšová Lenka
Teleráno (Markíza)
Štefanovičová
Barbara, Týždeň (TA 3)
Štofaník Vincent
Čierny Peter (TA 3)
Šuvadová Andrea
Teleráno (Markíza)
Tóthová Veronika
Box (JOJ) Črepiny (JOJ)
Urbančík Boris
Čierny Peter (TA 3)
Vargová Anna
Sedmička (JOJ)
Vitková Katarína
Téma dňa (TA 3)
Záborská Andrea
Teleráno (Markíza)
Začková Katarína
Reportéri (STV)
Zamboj Milan
Črepiny (JOJ)
Závodský Branislav
O 5 minút 12 (STV)
Zollerová Katarína
Labyrint (TA 3)
Žitňanský Robert
Analýzy a trendy (TA 3)